Firma to my!


W PortPress nie tylko drukujemy i projektujemy, ale również tworzymy wyjątkowe doświadczenia dla naszych klientów.

Nasza firma składa się z doświadczonego zespołu specjalistów, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności w dziedzinie poligrafii i projektowania graficznego.

zespół portpress

to firma z historią


Nasza firma została założona wiele lat temu i od stale podąża za zmieniającymi się potrzebami rynku i klientów.

Historia PORTPRESS jest pełna pasji, zaangażowania .Przez lata zdobyliśmy cenne doświadczenie i wypracowaliśmy sobie silną pozycję na rynku.

Staliśmy się rozpoznawalnymi dzięki naszej naszemu zaangażowaniu, szukaniu nowych rozwiązań, oraz odpowiadaniu na potrzeby klientów.

2008

Powstaje K&M System S.C później przekształcone na KM System SC - Firma zajmuje się sprzedażą cyfrowych urządzeń drukujących oraz poligrafią.

2014

Stworzenie i rozbudowa części kreatywnej firmy. Zatrudnienie kierownika działu graficznego. Zmiany organizacyjne, wewnątrz firmy.

2015

Praca nad wewnętrznym schematem funkcjonowania firmy, zaprojektowanie i wdrożenie dedykowanego systemu do obsługi zleceń. Przygotowanie strategii i otwarcie się na rynek europejski.

2016

Rebranding firmy. Założenie Spółki KM System Sp. z o.o., która na bazie dotychczas zdobytego doświadczenia specjalizuje się w druku i tworzeniu komunikacji wizualnej marek.

2017

Dalszy rozwój marki – udział całej firmy w warsztatach brandingowych, jednolicenie misji i wizji firmy, a także poznanie mocnych i słabych stron marki.

2018

Stworzenie i opracowanie marki – Print 4 Industry,która przy pomocy zatrudnionego specjalisty obsługuje Klientów z branży poligrafii przemysłowej.

2018/2019

Wdrożenie brandingu dla Spółki KM System, której efektem jest działanie pod nazwą handlową Portpress. Nakreślenie kultury firmy: Bezpieczna poligraficzna przystań.

2020+

Reagowanie na potrzeby rynku, tworzenie rozwiązań dające bezpieczeństwo naszym Klientom. Stały rozwój i otwieranie się na nowe obszary działalności.

Poznaj zespół


Miłosz Krupiński

Właściciel firmy

Jacek Michalski

Właściciel firmy

Beata

Pracownik biurowy

Elżbieta Kalinowska-Pasek

Pracownik biurowy

Izabela Klabis

Account Manager

Arkadiusz Zięcik

Account Manager

Mateusz Janarek

Business Development Manager

Klaudia Ryś-Saługa

Grafik

Klaudia Khmelinin

Grafik

Paulina Szmalenberg

Grafik

Agnieszka Kowalczyk

Grafik

Wojciech Kornaś

Grafik

Dopasuj swój kolor. Później możesz zmienić go w prawym górnym rogu!

x

Jesteśmy też