Zaczęliśmy 13 lat temu od produkcji podstawowej poligrafii dla jednego klienta, jednak nasza oferta szybko przyciągnęła kolejnych. Z czasem coraz bardziej poszerzaliśmy nasze doświadczenie, a naszymi klientami stawali się przedstawiciele kolejnych branż.

W Portpress zajmujemy się obsługą poligraficzną oraz projektowaniem graficznym. Na co dzień współpracujemy z przedsiębiorstwami z branży technicznej, spożywczej, medycznej i farmaceutycznej. Ponadto projektujemy i drukujemy na potrzeby marketingu i produkcji. Dbamy, aby w naszej poligraficznej przystani spotykały się nowoczesne technologie, sprawdzeni dostawcy i błyskotliwe idee.

Nasze motto brzmi „Prostsze niż myślisz”. Nie boimy się wyzwań i skomplikowanych projektów. Jeśli uważasz, że Twój pomysł jest nietypowy, to najlepszy znak, że powinieneś zgłosić się właśnie do nas. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy mistrzami w łączeniu oczekiwań klientów z wymaganiami rynku oraz możliwościami technologicznymi, dzięki czemu oferujemy rozwiązania trafione w punkt.

Rozwiązywanie problemów to droga do sukcesu Sukces opiera się na dialogu Dialog buduje zaufanie Zaufanie daje bezpieczeństwo.